Pudełko - jednorazowy karmniczek
Pomysł: Moniki (mona013@interia.pl)

     Jak sami widzicie, zabaweczki dla papużki można wymyślić i zrobić bez jakichkolwiek narzędzi, extra materiałów. I takie są najlepsze. A że papużkom wystarczą tylko na parę godzin ;-) Ale za to radochę mają większą!!!

Zdjęcie mówi samo za siebie, więc nie muszę specjalnie się rozpisywać. Jest to środek pudełka z zapałek. Ale możemy użyć jakiekolwiek pudełko kartonowe podobnych rozmiarów, żeby weszło między druty klatki. Tylko UWAGA!!! Dokładnie musimy je wyczyścić, aby usunąć wszystkie szkodliwe resztki zapałek, które się tam mogą znaleźć!Do pudełka możemy nasypać trochę ziarenek dla zachęty jak i ozdoby, ale to ma już mniejsze znaczenie, bo papużki na pewno nie potraktują tego jako karmnika, tylko bardzo szybko rozprawią się z tym pudełkiem mając przy tym super zabawę.

  
 
 
 
REKLAMA:
części zamienne JCB Częstochowa, śląskieurządzenie do mycia wodą zdemineralizowaną producentHotel w Tarnowskich Górach, wesela Tarnowskie GóryHurtownia zabawek ELF Zabrze, zabawki hurt, sprzedaż hurtowacaterpillar części, jcb, cat, hydraulika siłowa hydrauliczne pompy silniki siłownikisprzątanie mieszkań, biur, magazynów, hal, grobów, mycie przeszkleńHydraulika siłowa, przewody hydrauliczne, zawory, siłowniki, rozdzielaczeautomaty tokarskie toczenie detali na automatach, detale toczoneProducent linek, naprawa, dorabianie. Linki pchająco-ciągnące, sterującelinka, linki samochodowe, dla motoryzacji maszyn budowlanych, rolniczychkartki ręcznie robione, okolicznościowe tuby ozdobne