Zabawki z kory wierzby
Pomysł: Justyny     Ze świeżych soczystych gałęzi kora bardzo łatwo odchodzi, a potem, jak wysycha, staje się twarda i jednocześnie krucha, trochę tak jak skorupka od jajka.
Moim paputom (tzn. paputom Justyny) wyjątkowo to się spodobało, jak się przysiądą do takiego warkoczyka, to nie spoczną, aż zniszczą. A z takiej świeżej kory można robić oczywiście różne rzeczy - pętelki, supełki, sznureczki, warkoczyki itp. I bardzo fajnie to wygląda, porozwieszane po pokoju.

  
 
 
 
REKLAMA:
części zamienne JCB Częstochowa, śląskieurządzenie do mycia wodą zdemineralizowaną producentHotel w Tarnowskich Górach, wesela Tarnowskie GóryHurtownia zabawek ELF Zabrze, zabawki hurt, sprzedaż hurtowacaterpillar części, jcb, cat, hydraulika siłowa hydrauliczne pompy silniki siłownikisprzątanie mieszkań, biur, magazynów, hal, grobów, mycie przeszkleńHydraulika siłowa, przewody hydrauliczne, zawory, siłowniki, rozdzielaczeautomaty tokarskie toczenie detali na automatach, detale toczoneProducent linek, naprawa, dorabianie. Linki pchająco-ciągnące, sterującelinka, linki samochodowe, dla motoryzacji maszyn budowlanych, rolniczychkartki ręcznie robione, okolicznościowe tuby ozdobne