Zabawki z kokosa:
kółko, frędzelkowa bawionka, huśtawka.


Pomysł: Doriii.   ::   email:    ::   GG: 5644804

UWAGA! Jeśli nie masz zdolnosci do majsterkowania i nie potrafisz tego zrobic, albo Ci sie nie chce, to te zabaweczki możesz u Doriii kupic. Skontaktuj się z nią przez GG albo e-mail.

 
Huśtawka - kółko

Wykonanie: Wycinasz z kokosa plaster ok 6 cm. Do zawieszenia zabawki potrzebny będzie łańcuszek np. z hartowanego brązu, do tego zawieszka oraz wkręt.
cena 12 zł
Kontakt:
email:    ::   GG: 5644804Frędzelkowe bawionki. Moja papuga swoja uwielbia :)
Wykonanie: W czapeczce z kokosa wiercimy dziurki i przeciągamy przez nie sznureczki z supełkami. Na sznureczkach mozemy zawiesic rowniez muszelki i koraliki.
cena 8 zł    Kontakt:    email:    ::   GG: 5644804
Huśtawka.

Wykonanie: Czapeczkę z ko-kosa i gałązkę obcinamy, czyścimy, wiercimy otworki. Wszystko wążemy sznur-kiem.
cena 10 zł
Kontakt:
email:    ::   GG: 5644804
 


Huśtawka WYPAS.

Wykonanie: Jak wyżej, tylko trzeba więcej sznurka i więcej fantazji. Na sznureczkach możemy zawiesić również muszelki i koraliki.
(sprzedane)
 


 
 
 
REKLAMA:
Organizacja wesela Tarnowskie Góry hotel, sala konferencyjnazabawki hurt, sprzedaż hurtowa, sklep internetowy, hurtownia zabawekJCB części Częstochowa, śląskiemycie okien elewacji fasad wodą zdemineralizowaną producentczęści cat, jcb, waryński, ostrówekmycie okien, opieka nad grobami, Katowice, Częstochowa, Bytomdetale toczone, automaty tokarskie, obróbka skrawaniemlinki hamulca, zmiany biegów, sprzęgła, gazu, motocyklowe, sterowania linki samochodowe, maszyn budowlanych, zmiany biegów, maszyn rolniczychkartki ręcznie robione, okolicznościowe tuby ozdobne