Zabawki z kokosa:
huśtawka, muszelki, karmniczek.


Pomysł: Doriii.

 


Super huśtawaka
z dodatkiem kokosa.


Materiały: potrzebujesz do tego bawełniane sznureczki, koraliki, czapeczkę z kokosa z wywierconymi otworkami oraz kawałek gałezi.

Wykonanie: Kokos trzeba obciąć najlepiej piłą do metalu i wyczyścic. Wloskow nie usuwamy, to dodatkowa atrakcja dla papuzki. Nastepnie wywiercić otwory w kokosie i gałązce a potem wsztstko powiazać jak na zdjęciu i powplatać koraliki.


Kokos z muszelkami.

Materiały: czapeczka z koko-sa z otworkami, bawelniany sznureczek lub rzemyk oraz muszelki.

Wykonanie: Kokos obciąć i wywiercić otwory w kokosie oraz w muszelkach. Wszystko powiazać. Należy pamietać, aby sznurki i rzemyki były grube i papuga nie mogła ich przedziobać.
 


Karmniczek z kokosa.

W czapeczce z kokosa wiercimy dziurę i mocujemy do stojaka za pomocą wkręta. Niestety resztki ziarna można wtedy opróżniać tylko za pomocą odkurzacza.


 
 
 
REKLAMA:
Organizacja wesela Tarnowskie Góry hotel, sala konferencyjnazabawki hurt, sprzedaż hurtowa, sklep internetowy, hurtownia zabawekJCB części Częstochowa, śląskiemycie okien elewacji fasad wodą zdemineralizowaną producentczęści cat, jcb, waryński, ostrówekmycie okien, opieka nad grobami, Katowice, Częstochowa, Bytomdetale toczone, automaty tokarskie, obróbka skrawaniemlinki hamulca, zmiany biegów, sprzęgła, gazu, motocyklowe, sterowania linki samochodowe, maszyn budowlanych, zmiany biegów, maszyn rolniczychkartki ręcznie robione, okolicznościowe tuby ozdobne