Jednorazówka
Pomysł: Dawida

     Tak to nazwałam, bo papużce wystarczy ta zabaweczka zaledwie na parę godzin:-). Potem przestanie istnieć (oczywiście zabawka a nie papużka;-). Ale podobno zabawę mają papużki super!!! Jeszcze nie próbowałam, ale wierzę.
Nie ma rysunku, ale każdy z opisu zrozumie o co chodzi. Materiały: cieniutkie gałązki wierzbowe i nitka. Narzędzia: igła. Te gałązki tniemy na kawałki 4-6 cm i nawlekamy poprzecznie na nitkę. Oczywiście pomagamy sobie igłą. I to wszystko. Na końcu robimy supełek i całość wieszamy w klatce. Od razu też zaczynamy robić nową jednorazówkę.
Proponuję zrobić zawody z papużką - kto szybszy - papużka z rozmontowaniem, czy my z robieniem nowej.

  
 
 
 
REKLAMA:
części zamienne JCB Częstochowa, śląskieurządzenie do mycia wodą zdemineralizowaną producentHotel w Tarnowskich Górach, wesela Tarnowskie GóryHurtownia zabawek ELF Zabrze, zabawki hurt, sprzedaż hurtowacaterpillar części, jcb, cat, hydraulika siłowa hydrauliczne pompy silniki siłownikisprzątanie mieszkań, biur, magazynów, hal, grobów, mycie przeszkleńHydraulika siłowa, przewody hydrauliczne, zawory, siłowniki, rozdzielaczeautomaty tokarskie toczenie detali na automatach, detale toczoneProducent linek, naprawa, dorabianie. Linki pchająco-ciągnące, sterującelinka, linki samochodowe, dla motoryzacji maszyn budowlanych, rolniczychkartki ręcznie robione, okolicznościowe tuby ozdobne