Słówko o mnie

Cześć!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony.
Na imię mam Małgosia i mam 16 lat.
Jestem uczennicą, kończę gimnazjum.
Jeszcze niedawno myślałam, że zostanę weterynarzem, potem, że ornitologiem, a teraz to już sama nie wiem.
Z komputerem kontakt miałam "od zawsze", ale wcale nie spędzam przed nim całego życia. Lubię bawić się grafiką, lubię poznawać nowe programy, techniki. Ale najbardziej to lubię sobie pograć. Jednak wolę rower, rolki a nawet hulajnogę. Nie lubię siedzieć w domu, więc jak tylko pogoda na to pozwala, to chodzę pograć w kosza.
Uwielbiam wszystkie zwierzątka, a szczególnie ptaki z których najbardziej papugi. Z płaczem pożegnałam moją papużkę - niebieskiego Zazusia którego możecie zarówno tutaj (ze mną), jak i w Zazusiowej galerii podziwiać. Teraz serwisem rządzi zielony Zazuś.
Stronę o falistej papużce buduję prawie już 5 lat. Bardzo pomagają mi w tym czytelnicy oraz internetowi koledzy i koleżanki których mam już całkiem sporo. Skryptów sama jeszcze nie piszę. To co tutaj znajdziecie pochodzi z sieci, najwyżej odrobine przerobione. Ale ja też pomagam innym jeśli tylko potrafię i moje "dzieła" możecie znaleźć na wielu stronach: Ligi Ochrony Przyrody w Krzyżu Wielkopolskim, sklepu internetowego "Karusek", Bikersów w Czechowicach-Dziedzicach, stronie mojej mamy, na innych stronach o papugach. Adresy tych stron znajdziecie w dziale "Linki"
 Zapraszam teraz do zwiedzania serwisu o falistej papużce. Strona jest często aktualizowana, odwiedzajcie mnie więc często. tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, nawet jeśli nie ma papużek. Są tu gry, zabawy, ciekawe gadżety z papużkami i oczywiście sporo fotek i informacji oraz artykułów o falistych papużkach!
Można też wysłać dzwiękową e-kartkę .

A dla chorych papużek - Papuzie Pogotowie Ratunkowe!

Gorąco zapraszam na Forum Papużki! Tam o papużkach i na każdy inny temat można gadać bez końca!

  
 
 
 
REKLAMA:
części zamienne JCB Częstochowa, śląskieurządzenie do mycia wodą zdemineralizowaną producentHotel w Tarnowskich Górach, wesela Tarnowskie GóryHurtownia zabawek ELF Zabrze, zabawki hurt, sprzedaż hurtowacaterpillar części, jcb, cat, hydraulika siłowa hydrauliczne pompy silniki siłownikisprzątanie mieszkań, biur, magazynów, hal, grobów, mycie przeszkleńHydraulika siłowa, przewody hydrauliczne, zawory, siłowniki, rozdzielaczeautomaty tokarskie toczenie detali na automatach, detale toczoneProducent linek, naprawa, dorabianie. Linki pchająco-ciągnące, sterującelinka, linki samochodowe, dla motoryzacji maszyn budowlanych, rolniczychkartki ręcznie robione, okolicznościowe tuby ozdobne